Gizlilik Sözleşmesi

İnternet üzerindeki bilgi alışverişleri genel olarak güvenli olmadığı için internet ortamındaki bilgi alışverişlerinizde dikkatli olmanız tavsiye edilmekte olup, işbu konuda Ekonomi Takvimi, siz kullanıcıya site içindeki iletişiminizin, kişisel ve diğer bilgilerinizin güvenliğine ilişkin olarak ya da üçüncü şahıslar tarafından bilgilerinizin ele geçirilmesine karşı teminat veremez, vermemektedir.

İşbu mobil uygulamasının bazı bölümlerini kullanmak için mobil uygulamaya kayıt ve üye olmanız istenebilir. Bu halde kayıt ve üyelik için sizden istenen bilgileri veya size verilen kayıt ve üye formunda istenen bilgilerinizi doğru, inanılır, güvenilir ve tam olarak vermeniz ve bu bilgileri zamanında güncellemeniz gerekmektedir. Eğer Ekonomi Takvimi nin sizin verdiğiniz bilgilerin doğruluğu, inandırıcılığı, güvenirliği ve güncelliği hakkında kuşkulanmak için makul nedenleri varsa sizin mobil uygulama kullanımınızı ve erişiminizi askıya alabilir veya tamamen engelleyebilir.

Telif hakları hususunda yapılacak izinsiz kullanım ve tecavüzlerle ilgili ihbar ve bildirimler mobil uygulamamız üzerinden yapılabilir. İhbar ve bildirimler karşısında Ekonomi Takvimi derhal söz konusu ihbarları değerlendirip araştırır ve gerekli gördüğü her türlü tedbiri alır ve işlemleri başlatır. Daha etkin olması için izinsiz kullanım ve tecavüzlerle ilgili bildirim ve ihbarların aşağıda belirtilen şekillerde yapılması gerekmektedir.

Mobil uygulamada izinsiz kullanıldığı iddia edilen telif hakkının tanımlanması

  • - İhlal edildiği öne sürülen telif hakkı sahibi adına ihbar ve bildirimde bulunan yetkili kişinin imzası.
  • - İhbar ve bildirimde bulunan kişinin izinsiz kullanım ve tecavüz iddiasında bulunduğu telif hakkı ile ilgili telif hakkı sahibi veya onun lisans verdiği kişi veya acentesinin herhangi bir şekilde söz konusu telif hakkının kullanımı için izin vermediğine dair yazılı beyan.
  • - İhbar ve bildirimde bulunan tarafa ulaşabilmek için gerekli ve yeterli iletişim bilgileri (telefon numarası, adres, e-mail vs.)
  • - İhbar ve bildirimde bulunan kişinin verdiği bilgilerin doğru ve güvenilir olduğu, yalan ve yanlış beyanda bulunması karşısında cezai yükümlülük altına girebileceği ve söz konusu telif hakları sahibi adına hareket etmek için gerekli yetkisinin olduğuna dair beyanı. İşbu mobil uygulaması (işbu mobil uygulaması üzerinden link verilen üçüncü kişilere ait mobil uygulamalar ve web siteleri hariç) Ekonomi Takvimi tarafından kontrol ve idare edilmektedir.

Ulusal ve uluslararası piyasaların ekonomik aktivitesine odaklı belirli tarihteki etkinlikleri, veri yayınlarını ve rapor açıklamalarını en doğru zamanda öğrenmek için doğru adrestesiniz!

Copyrights © EkonomiTakvimi.com by Huzk Ltd 2022. Tüm Hakları Saklıdır.